Zagospodarowanie przestrzeni publicznej

Home Zagospodarowanie przestrzeni publicznej

Coraz częściej mamy okazję zaobserwować odnowione skwery, place zabaw, miejsca służące odpoczynkowi i stwarzające warunki do integracji lokalnych społeczności. Z przyjemnością spędzamy wolny czas w zadbanym otoczeniu. Powoli znikają stare chodniki, zarośnięte place, nieużytki, na rzecz miejsc zyskujących „drugie życie”.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom coraz częściej podejmujemy się realizacji zadań polegających na odnowieniu miejsc, które przez lata były zaniedbane lub stworzeniu zupełnie nowych miejsc sprzyjających integracji ludzi poprzez stworzenie przestrzeni do wspólnego spędzania czasu.

Blisko 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu robót budowlanych polegających przede wszystkim na budowie i odbudowie zbiorników wodnych, regulacji rzek czy melioracji terenu, w połączeniu z doświadczeniem zdobywanym podczas budowy konstrukcji drewnianych realizowanych przez naszą firmę zaowocowało w ostatnich latach rozszerzeniem zakresu usług o tzw. REWITALIZACJĘ PRZESTRZENI PUBLICZNEJ.

Rewitalizacja ma na celu ponowne ożywienie obszarów, które z różnych przyczyn utraciły swoje walory.

Odnowa krajobrazu często wiąże się z zaangażowaniem okolicznych mieszkańców już na etapie pomysłu, poprzez realizację, aż do użytkowania danego obiektu. Zadaniem naszej firmy jest pomoc w realizacji tych inicjatyw. Zdobyte doświadczenie pozwala na realizację usług na wysokim poziomie a efekty pracy cieszą oko, co można zauważyć zapoznając się z galerią zrealizowanych prac. Kolejne ciekawe projekty są w trakcie realizacji.

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje