Domy szkieletowe

Home Domy szkieletowe

Własny dom to marzenie wielu ludzi.

My pomagamy w realizacji tego marzenia szybko, tanio, a przede wszystkim w harmonii z naturą.

Budujemy domy drewniane szkieletowe, domy z bali, domki letniskowe i inne konstrukcje drewniane.
Technologia ta ma długie tradycje w krajach o surowym klimacie (Skandynawia, Kanada).

W produkcji naszych domów zwracamy szczególną uwagę na wykonanie wszystkich detali zgodnie z tą wypróbowaną technologią, wiedzą i doświadczeniem budownictwa drewnianego w tych krajach. Konstrukcja z wysuszonego do odpowiedniej wilgotności drewna uzupełniana jest wełną mineralną, wiatroizolacją i paraizolacją, w wyniku czego powstaje dom bardzo ciepły i energooszczędny. Jego ściany zewnętrzne oddychają, dzięki czemu konstrukcja nie jest narażona na wilgoć, a klimat domu jest świeży i zdrowy, co jest istotną zaletą dla alergików i astmatyków.

Budownictwo drewniane wymaga szczególnej staranności wykonania, dlatego jakość jest dla nas priorytetem.
W połączeniu z dobrym projektem i właściwymi materiałami stanowi gwarancję zadowolenia z takiego domu. Jego energooszczędność, przynosząca niewątpliwe korzyści użytkownikom (niskie rachunki za energię), daje satysfakcję na wiele lat. Rozwiązanie takie jest również przyjazne dla środowiska.

Budujemy z drewna, które wyrosło w Polsce w lasach o zrównoważonej gospodarce, o czym świadczy certyfikat jakości FSC.

Zastosowanie drewna świerkowego lub sosnowego sprawia, że budowane przez nas domy zapewniają przyjazny mikroklimat przez cały rok, dając ciepło zimą i przyjemny chłód latem. W takim mikroklimacie mieszka się wygodnie i zdrowo.

Prosta konstrukcja, niezwykle szybkie wykonanie, energooszczędność – to powody, dla których domy z drewna są ekonomiczne i stanowią poważną konkurencję dla „tradycyjnego” murowanego budownictwa. A przecież tak naprawdę to właśnie drewno jest materiałem tradycyjnym i najbliższym człowiekowi.

Trzeba również zwrócić uwagę na walory estetyczne budownictwa drewnianego. Domy drewniane wyróżniają się urodą i stylem, szczególnie, gdy projekt jest przemyślany i dopracowany w każdym szczególe, a do tego nasza firma przykłada wielką wagę.

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje